Služby

Našim zákazníkům poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti servisu, technologie, náhradních dílů a dalších. Tým našich specialistů z TOSHULIN ve spolupráci s našimi zástupci a zahraničními kancelářemi zajišťuje servis strojů po celém světě včetně dodávek náhradních dílů či generálních oprav našich strojů. Zákazníky podporujeme prostřednictvím dálkové diagnostiky, hot line linky nebo spolupráce našich technologů při přípravě a odladění technologických programů.

Zajištění náhradních dílů

Máte požadavek na zajištění náhradního dílu?

Vyplňte prosím náš poptávkový formulář:

Poptávka náhradních dílů

Společnost

Kontakt

Stroj

Poptávka náhradních dílů

Za účelem vyřízení Vaší poptávky prosíme o uvedení výše požadovaných údajů. Tyto údaje budou zpracovány společností TOSHULIN, a.s. se sídlem Wolkerova 845, 768 24 Hulín, IČO: 25510851, jakožto správcem osobních údajů, a to za účelem vyřízení Vaší poptávky náhradních dílů; tyto údaje budou správcem uchovány po dobu čtyř let od vyřízení objednávky, nestanoví-li zvláštní právní předpisy lhůtu delší.

* takto označené položky je nutno zadat

Správce k předmětnému zpracování uvedených osobních údajů může využívat služeb dalších zpracovatelů, jejichž seznam je uveden zde.

Berete na vědomí, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných osobních údajů, (iii) požadovat výmaz osobních údajů,(iv) požadovat omezení zpracování osobních údajů, (v) podat námitky proti zpracování osobních údajů,(vi) odvolat udělený souhlas a taktéž (vii) podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.Tato práva můžete uplatnit osobně v sídle Správce, telefonicky na tel. čísle 573327576 nebo zasláním emailu na adresu gdpr@toshulin.cz.